Po raz pierwszy zobaczyliśmy Karpika na przyjęciu weselnym naszych przyjaciół. Zabawa była przednia! 🙂 Gdy postanowiliśmy Go wybrać, jako prowadzącego naszą imprezę, data była ustalona właśnie pod jego wolny termin:)

Jako, że byliśmy przekonani o jego wrodzonym talencie do bycia wesołym i zarażaniu tym nastrojem ludzi obok siebie, wybór był oczywistą oczywistością! Od samego początku pełna profeska, ale i luzik z dużą dawką humoru, co jeszcze bardziej nas utwierdzało w przekonaniu, że to będzie odpowiednia Osoba w odpowiednim miejscu i w odpowiednim dla nas czasie! 🙂 Zabawa przeszła nasze najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania! Poziom kultury… klasa światowa! Nowe konkursy, zabawy jak i pomysł jak zabawić i wypełnić czas naszym gościom, były zaskoczeniem dla nas, jak i naszych przyjaciół (także tych z pierwszego wesela), to pokazuje jak Ten człowiek podchodzi do swojej pracy – doskonalenie jak i “upgrade” własnego repertuaru jest tego wyrazistym dowodem.

Jeśli macie (przyszli Nowożeńcy, jakieś obawy… to nie ma o co się martwić:) chyba, że o całą resztę, bo Karpik zrobi co trzeba, by wszyscy dobrze się bawili! DZIĘKUJEMY BARDZO!!! pssst… szkoda, że własne wesele ma się raz w życiu, bo chętnie jeszcze raz chcielibyśmy poczuć tą atmosferę, którą zbudował wokół nas Wodzirej – The Best – KARPIK 🙂 Szacun! Polecamy na 1000% Pozdrawiamy!