Na wstępie, chcielibyśmy raz jeszcze ogromnie podziękować Karpikowi i DJ-owi za niepowtarzalną oprawę naszego wesela.

Jak chyba każda Para Młoda pragnęliśmy, aby ten dzień utkwił nam i naszym Gościom w pamięci jako dzień niepowtarzalny, a zabawa była niezwykła i trwała do białego rana. Dzięki Karpikowi tak właśnie było (najwytrwalsi opuścili parkiet kiedy zaczęły bić dzwony pobliskiego kościoła sygnalizujące zbliżającą się poranną Mszę Świętą 🙂 ).

Krzysiek poprowadził całą zabawę tak, że wszyscy uczestnicy byli wprost zachwyceni. To, że nasze wesele było niepowtarzalne, a Wodzirej świetny, słyszymy do tej pory kiedy spotykamy się z którymś z naszych gości.

To, co najbardziej się nam podobało:

  • Karpik w każdej chwili zabawy panował nad nią – mieliśmy poczucie, że nie musimy się martwić o jej przebieg, co powinno następować po czym, bo on jest i czuwa nad całością
  • Niezwykła kultura osobista sprawiała, że był odbierany bardzo przyjaźnie przez wszystkich uczestników zabawy
  • Unikalne zabawy w trakcie wesela większość gości widziała po raz pierwszy – do dzisiaj słyszymy westchnienia tych, którzy wyszli z wesela przed wojną na kulki, która przeszła do historii
  • Pełen profesjonalizm we współpracy – od pierwszego spotkania do rozliczenia – wszystko na czas i zgodnie z umową

Podsumowując – jeżeli zastanawiacie się, czy Karpik to dobry wybór, to nie ma się co zastanawiać, tylko szybko zajmować termin w Jego kalendarzu!