MAŁGOSIA I RAFAŁ WALCZAK

Chcielibyśmy bardzo, bardzo serdecznie podziękować Karpikowi i jego koledze DJ za niezwykłą imprezę jaką nam zorganizowali! Powiemy szczerze – było rewelacyjnie i naprawdę nie wiem jak to wszystko ująć w kilku zdaniach.

Zaczynając poszukiwania zespołu na wesele wiedzieliśmy, że „zwykły” zespół czy orkiestra to nie do końca to, o co nam chodzi. Bawiliśmy się już kilka razy na weselach, gdzie orkiestry może i fajnie grały, ale nie potrafiły jakoś rozkręcić imprezy i krótko mówiąc było drętwo. Wiedzieliśmy jak ma wyglądać nasze wesele, tylko gorzej było z wprowadzeniem tego w życie. Chyba jakimś prawdziwym cudem usłyszeliśmy o chłopakach od znajomych. Gdy zobaczyliśmy stronę Krzysia w internecie od razu wiedzieliśmy, że właśnie kogoś takiego szukamy. Po spotkaniu byliśmy nim oczarowani i zupełnie spokojni o wesele.

Krzysiek to sympatyczny młody człowiek, który wręcz magnesuje swoją osobą. Poza tym od razu widać, że ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o prowadzenie wesel (mimo swojego młodego wieku, a może po prostu się z tym urodził). Krzysiek zaplanował każdy punkt naszego wesela, ale jednocześnie bardzo uważnie słuchał propozycji (dodam jeszcze, że na weselu wszystkie nasze prośby zostały w 100% zrealizowane). Dodatkowo Karpik cały czas „czuwał” nad zabawą. Gdy goście sami się bawili, to im nie przeszkadzał, ale gdy tylko pojawiła się odpowiednia chwila, bądź po prostu zabawa przygasała, szybko pojawiał się i zrywał ludzi z krzeseł.

Naprawdę jestem szczęśliwa, że udało nam się jakoś trafić na Karpika. Myślę, że najlepszą rekomendacją będą opinie naszych gości, którzy twierdzą, że nigdy się tak dobrze nie bawili. A najfajniejsze jest w tym to, że mówią to zarówno ludzie w naszym wieku jak i w wieku naszych rodziców czy nawet dziadków! Dodam jeszcze, że nie jesteśmy ani bliższą ani dalszą rodziną Karpika i nie czerpiemy z naszej wypowiedzi żadnych zysków.

Chłopaki, jeszcze raz Wam serdecznie dziękujemy za wszystko i życzymy samych sukcesów, trzymajcie tak dalej!

 

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne z wodzirejem Karpikiem: Hotel Wiktoriański