KASIA I PIOTR DISZER

Jesteśmy szczęśliwi, że zorganizowanie naszego wesela powierzyliśmy sympatycznemu, tryskającemu energią i profesjonalnemu Wodzirejowi Karpikowi, za co chcielibyśmy ogromnie podziękować. Przebyliśmy długą drogę w poszukiwaniu odpowiedniej osoby, która poprowadziłaby przyjęcie weselne w sposób oryginalny bez tradycyjnych zabaw oczepinowych, które wszyscy znają z innych wesel. Karpik sprostał naszym oczekiwaniom. Jego umiejętności i ciekawe pomysły zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Pomimo niewielkiej liczby zaproszonych osób bawiliśmy się wspaniale razem z Wodzirejem. Wszyscy goście bez wyjątku włączyli się do wspólnych zabaw tanecznych. Zabawy zaskoczyły nas mile swoimi gorącymi rytmami, a choreografia ułożona przez Wodzireja była niezwykle żywiołowa. Wodzirej dzięki obsłudze nagłośnienia i realizacji muzycznej przez pracującego z nim DJ, był zawsze wśród nas, bawił się i tańczył z nami.

Wspaniała współpraca z Karpikiem przed weselem, przygotowanie własnego niepowtarzalnego scenariusza odbiegającego od oklepanych wzorów, możliwość doboru muzyki i zabaw przez Parę Młodą, to bezkonkurencyjne atuty Wodzireja Karpika, prawdziwego artysty aranżacji zabaw weselnych. Wszyscy goście pomimo różnicy gustów muzycznych, kondycji tanecznej, zgodnie przyznają: „najlepsze wesele jakie widzieliśmy w życiu”.

 

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne z wodzirejem Karpikiem: Hotel Trylogia