EWELINA I SZYMON BERLIŃSCY

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem osoby, która poprowadzi zabawę podczas naszego wesela. Ta chwila miała być wyjątkowa zarówno dla nas, jak i dla gości, dlatego zależało nam, by każdy czuł się wspaniale podczas naszego wesela. Po długich poszukiwaniach natrafiliśmy na Karpika. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że był to najlepszy z możliwych wyborów, dlatego też nawet sami nie chcieliśmy znać szczegółów przebiegu zabawy – zaufaliśmy Karpikowi. Efekt? Usłyszeliśmy ogromną ilość ciepłych słów od gości, którzy byli zachwyceni tą nocą. Niektórzy nawet osobiście dziękowali Karpikowi. Bawili się wszyscy – od osób najmłodszych do najstarszych, ci, którzy przyszli sami, i ci, którzy mieli osobę towarzyszącą.

W dużym stopniu to właśnie dzięki Karpikowi nasze wesele było absolutnie wyjątkowe. Do dziś wiele osób wspomina o tym, że było to najlepsze wesele, na jakim przyszło im się bawić. Ogromnie się cieszymy, że natrafiliśmy właśnie na Karpika.

Dziękujemy za cudowną i niezapomnianą noc i wierzymy, że spotkamy się jeszcze na niejednym weselu, ale tym razem już w nieco innej roli!

 

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne z wodzirejem Karpikiem: Gospoda w Dolinie