ANIA CHOWANIEC I ADAM

Minęło już 9 miesięcy od naszego wesela, ale ile razy spotykamy naszych gości, każdy do dziś wspomina, jak świetnie bawił się na naszym weselu. Świetnie to mało powiedziane – nasi bliscy, przyjaciele wciąż powtarzają, że to jedno z najlepszych wesel, na jakich kiedykolwiek byli. Zgadzamy się z nimi w 100%, gdyż dzięki Panu Krzysiowi na własnym przyjęciu, będąc jego gospodarzami, czuliśmy się tak swobodnie, jak gdybyśmy byli gośćmi! Dzięki świetnie zgranemu duetowi Wodzireja i DJ wszyscy goście wspaniale bawili się razem z nami, od najmłodszych po seniorów.

Wspólne tańce i zabawy przy doskonale dobranej muzyce pozwoliły się wszystkim bardzo szybko zintegrować, co jest przecież podczas wesela najważniejsze.

Do Pana Krzysia trafiliśmy z polecenia – nasi znajomi, którzy pobierali się kilka miesięcy wcześniej byli bardzo, bardzo zadowoleni z przyjęcia, które poprowadził, dzięki czemu my – powielając ich wybór – mogliśmy być spokojni, że również na naszym przyjęciu wszyscy będą się tak dobrze bawić. Choć chyba sami nie przypuszczaliśmy, że aż tak!

Polecamy obiema rękami i nogami, i mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się na jakimś przyjęciu, równie udanym jak to nasze. Panie Krzysiu, jeszcze raz, bardzo, bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne z wodzirejem Karpikiem: Hotel Boss