ANIA I WOJTEK BINKIEWICZ

Na wstępie, chcielibyśmy raz jeszcze ogromnie podziękować Karpikowi i DJ-owi za niepowtarzalną oprawę naszego wesela.

Jak chyba każda Para Młoda pragnęliśmy, aby ten dzień utkwił nam i naszym Gościom w pamięci jako dzień niepowtarzalny, a zabawa była niezwykła i trwała do białego rana. Dzięki Karpikowi tak właśnie było (najwytrwalsi opuścili parkiet kiedy zaczęły bić dzwony pobliskiego kościoła sygnalizujące zbliżającą się poranną Mszę Świętą).

Krzysiek poprowadził całą zabawę tak, że wszyscy uczestnicy byli wprost zachwyceni. To, że nasze wesele było niepowtarzalne, a Wodzirej świetny, słyszymy do tej pory, kiedy spotykamy się z którymś z naszych gości.

To, co najbardziej się nam podobało:

  • Karpik w każdej chwili zabawy panował nad nią – mieliśmy poczucie, że nie musimy się martwić o jej przebieg, co powinno następować po czym, bo on jest i czuwa nad całością.
  • Niezwykła kultura osobista sprawiała, że był odbierany bardzo przyjaźnie przez wszystkich uczestników zabawy.
  • Unikalne zabawy w trakcie wesela większość gości widziała po raz pierwszy – do dzisiaj słyszymy westchnienia tych, którzy wyszli z wesela przed wojną na kulki, która przeszła do historii.
  • Pełen profesjonalizm we współpracy – od pierwszego spotkania do rozliczenia – wszystko na czas i zgodnie z umową.

Podsumowując – jeżeli zastanawiacie się, czy Karpik to dobry wybór, to nie ma się co zastanawiać, tylko szybko zajmować termin w Jego kalendarzu!