DOROTA I ANDRZEJ KARAŚ

Planując wesele od razu wiedzieliśmy, że będziemy szukać wodzireja z DJ’em, a nie zespołu grającego muzykę na żywo. Byliśmy wcześniej na weselu przyjaciół, które prowadził Wodzirej Karpik. Styl prowadzenia imprezy i rodzaje zabaw bardzo nam się spodobały. Stąd nasze pierwsze kroki skierowaliśmy w jego stronę.

Po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że to on poprowadzi nasze wesele. Jak się okazało po uroczystości wybór Wodzireja Karpika był bardzo dobrą decyzją. Podczas naszego wesela nie musieliśmy się martwić, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Zabawa była wspaniała. Wodzirej przez całą noc skutecznie zachęcał wszystkich gości do zabawy. Jest człowiekiem, po którym widać, że kocha to co robi, a radość i chęć zabawy udzielały się wszystkim gościom. Nawet osoby, które przyszły same doskonale się bawiły. Całe wesele było przemyślane, a nasze wcześniejsze sugestie zostały uwzględnione, jednak nie było w tym wszystkim widać rutyny. Można było odnieść wrażenie pewnego rodzaju spontaniczności, a zarazem wyczucia chwili jakiej zabawy goście akurat potrzebują.

Po weselu usłyszeliśmy od naszych przyjaciół, że nasze wesele było lepsze od ich własnego wesela. Do tej pory nasi znajomi wspominają wspaniałą zabawę i za każdym razem podkreślają, że w dużej mierze jest to zasługą Wodzireja Karpika, a niektórzy pytają o kontakt. Jeśli mielibyśmy wybierać jeszcze raz, to bez wahania wybralibyśmy właśnie Karpika. Mamy również nadzieję, że będziemy mieli okazję bawić się jeszcze nie raz na weselu poprowadzonym przez Karpika. Serdecznie dziękujemy i polecamy!