MARYSIA I RAFAŁ DYMEK

Karpik pełnił rolę Wodzireja, prowadzącego nasze wesele, które odbyło się 24 stycznia 2009 roku. Współpracę z Karpikiem uważamy za bardzo udaną. Zapewnił on kompleksową obsługę imprezy, co dało nam jako Młodym możliwość świętowania i nie skupiania się na sprawach organizacyjnych.

Zabawa była bardzo dynamiczna i angażowała uczestników. Jej pozytywną stroną było wybranie oferty tańców i gier, w których mogli uczestniczyć wszyscy goście wesela, niezależnie od wieku, umiejętności i innych predyspozycji. W zabawie aktywnie uczestniczyły zarówno dzieci, starsi, małżeństwa, jak i osoby samotne. Problemów nie mieli także goście zazwyczaj słabo czujący się na parkiecie.

Karpik zapewnił znaczną różnorodność, a jednocześnie uniwersalność muzyki, tańców i gier. Zapobiegło to monotonii imprezy, dzięki czemu znaczna część uczestników była aktywna do jej samego końca. Powyższe obserwacje potwierdziło niezależnie wielu gości wesela, którzy bardzo chwalili wybór Wodzireja i podpytywali o kontakt do niego.

 

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne z wodzirejem Karpikiem: Rancho Pod Bocianem