MAŁGORZATA I KRZYSZTOF KĘDRA

Wodzirej Karpik 26 maja 2007 prowadził nasze wesele w Warszawie. Uroczystość pozostanie w naszej pamięci na długo, tak jak na długo pozostaną w niej wspomnienia wyśmienicie zaaranżowanej oprawy muzyczno – rozrywkowej.

Wodzirej Karpik był najczęściej wymienianą osobą (oczywiście po parze młodej), która wzbudziła powszechne zainteresowanie gości weselnych, oczywiście w pozytywnym sensie, a para młoda do dzisiaj musi odpowiadać na pytania: „gdzie znalazła takiego dobrego wodzireja”.

Wysoka kultura osobista w połączeniu z profesjonalnym przygotowaniem wodzirejowskiego warsztatu dały w efekcie wspaniałą zabawę, gości wprawiły w znakomity nastrój a państwo młodzi jeszcze wiele lat będą wspominać tę roztańczoną noc.

Wodzirej na weselu dał się poznać jako ten, który Młodą Parę wysuwa na plan pierwszy, a sam dyskretnie i profesjonalnie realizuje program zabawy.

Wszystkie zaproponowane zabawy były ciekawe i pełne radości, wielu uczestników zabawy uczestnicząc w nich poczuło się jak za czasów beztroskiej młodości. Jeszcze raz dziękujemy za te chwile i polecamy Karpika.