MAGDA I KRZYSIEK HRYNIEWICCY

Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo, ale to naprawdę bardzo serdecznie podziękować Karpikowi i jego koledze DJ za wspaniałe i niezapomniane wesele, które dla nas zorganizował.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć takiego prowadzącego jak Karpik. Gdybyśmy jeszcze raz mieli podjąć decyzję o wyborze osoby do prowadzenia tak ważnej dla narzeczonych uroczystości na pewno wybralibyśmy ponownie Karpika. Jest On bardzo miłym, sympatycznym i niezwykle uprzejmym człowiekiem.

Nasi goście byli zachwyceni, każdy z gości kilkakrotnie nam dziękował za wspaniałą zabawę, którą zapewnił im Karpik. Wszyscy podkreślali (zarówno ci w naszym wieku jak i naszych mam i babć), że nigdy nie byli na takim weselu i cały czas wspominają naszą uroczystość z uśmiechem na ustach.

Należy podkreślić, że Karpik uwzględniał wszystkie nasze prośby i życzenia. Ponadto na naszym weselu była dwójka dzieci, którym także zapewnił przy pomocy dorosłych wspaniałą zabawę, a dzieciaki dopytują, kiedy będzie następne wesele, no i Wodzirej.
Polecamy w 100% i jeszcze raz dziękujemy za wszystko, życząc dalszych sukcesów.