MARTA I ŁUKASZ SKONIECZNI

Wodzireja Karpika polecił nam nasz znajomy fotograf, który miał okazję wiele razy współpracować z nim w trakcie imprez weselnych…

Decyzja, że to właśnie Krzysztof ma poprowadzić nasze wesele była bardzo szybka, a nasze pierwsze spotkanie z nim tylko nas w tym utwierdziło. Pomimo, iż od tego pamiętnego dnia minęło już trochę czasu, to zarówno my i jak i nasi wszyscy goście bardzo często wspominamy ten niezwykły dzień.

Liczne zabawy, konkursy i super niespodzianki porywały na parkiet nawet najbardziej opornych tancerzy. Ta właśnie organizacja oraz repertuar muzyczny sprawiła, że bez względu na wiek, upodobania muzyczne oraz talent taneczny, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Ze swojej strony chcielibyśmy przede wszystkim podziękować za wyjątkową i magiczną oprawę naszego wesela, która sprawiła, że długo jeszcze będziemy wspominać ten dzień.

Jak dobrze wiadomo sukces udanego wesela tkwi w zabawie gości, a reszta jest tylko dodatkiem, dlatego jeśli chcecie by Wasze wesele było jak „z bajki” (a nasze było) – gorąco polecamy Wodzireja Karpika, gdyż wówczas macie gwarancję świetnej zabawy, uśmiechów na twarzy Waszych gości oraz niezapomnianych wrażeń.

Sala, w której odbywało się przyjęcie weselne z wodzirejem Karpikiem: Zielony Dworek